Segítség
19 db találat

-50%

Ingyenes szállítás!
Antenna ATK-16/2 GHz UMTS 16 dBi + 10 m kábellel + SMA dugasz
Antenna ATK-16/2 GHz UMTS 16 dBi + 10 m kábellel + SMA dugasz Kód: A7035
Készlet: 1
Outlet ár: 6.000 Ft
Régi ár: 12.000 Ft
Megtakaritas: 6.000 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Antenna panel 5GHz TetraAnt 14dB [5G]
Antenna panel 5GHz TetraAnt 14dB [5G] Kód: A73801
Készlet: 1
Outlet ár: 5.950 Ft
Régi ár: 11.900 Ft
Megtakaritas: 5.950 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
FME dugasz - TS9 dugasz (AnyData, Sierra, ZTE, Novate, Huawei E398)
FME dugasz - TS9 dugasz (AnyData, Sierra, ZTE, Novate, Huawei E398) Kód: E83205
Készlet: 21
Outlet ár: 1.315 Ft
Régi ár: 1.880 Ft
Megtakaritas: 565 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
Aljzat N crimp CNT-200 panelre szerelhető
Aljzat N crimp CNT-200 panelre szerelhető Kód: E84316
Készlet: 6
Outlet ár: 765 Ft
Régi ár: 1.095 Ft
Megtakaritas: 330 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
N-aljzat crimp H-155 kábelre
N-aljzat crimp H-155 kábelre Kód: E84325
Készlet: 9
Outlet ár: 500 Ft
Régi ár: 715 Ft
Megtakaritas: 215 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
 SMA dugasz crimp H-155 kábelre
SMA dugasz crimp H-155 kábelre Kód: E84552
Készlet: 5
Outlet ár: 615 Ft
Régi ár: 880 Ft
Megtakaritas: 265 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
SMA RP aljzat crimp H-155 kábelre
SMA RP aljzat crimp H-155 kábelre Kód: E84557
Készlet: 7
Outlet ár: 535 Ft
Régi ár: 765 Ft
Megtakaritas: 230 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
N Dugasz H-155 kábelhez ( csavaros szorítóval)
N Dugasz H-155 kábelhez ( csavaros szorítóval) Kód: E84712
Készlet: 12
Outlet ár: 985 Ft
Régi ár: 1.410 Ft
Megtakaritas: 420 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
N dugasz clamp CNT-400 kábelre
N dugasz clamp CNT-400 kábelre Kód: E84726
Készlet: 1
Outlet ár: 3.425 Ft
Régi ár: 4.895 Ft
Megtakaritas: 1.470 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
HDMI - IP Konverter: Signal HD - Vevő
HDMI - IP Konverter: Signal HD - Vevő Kód: H3615
Készlet: 1
Outlet ár: 9.835 Ft
Régi ár: 19.670 Ft
Megtakaritas: 9.835 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2)
Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2) Kód: L32112
Készlet: 26
Outlet ár: 445 Ft
Régi ár: 885 Ft
Megtakaritas: 445 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú Patchcord PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2)
Egymódusú Patchcord PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2) Kód: L34112
Készlet: 15
Outlet ár: 920 Ft
Régi ár: 1.845 Ft
Megtakaritas: 920 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú patch kábel: PC-522D2 (2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2, 1.5m)
Egymódusú patch kábel: PC-522D2 (2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2, 1.5m) Kód: L34222
Készlet: 4
Outlet ár: 1.040 Ft
Régi ár: 2.085 Ft
Megtakaritas: 1.040 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor)
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor) Kód: M1662
Készlet: 1
Outlet ár: 3.710 Ft
Régi ár: 7.425 Ft
Megtakaritas: 3.710 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Access Point 802.11n TP-Link TL-WR841N beépített router, 4 portos switch - 300 Mbit/s
Access Point 802.11n TP-Link TL-WR841N beépített router, 4 portos switch - 300 Mbit/s Kód: N3250
Készlet: 2
Outlet ár: 4.405 Ft
Régi ár: 8.815 Ft
Megtakaritas: 4.405 Ft

-60%

Ingyenes szállítás!
Koax dugasz panelba forrasztható
Koax dugasz panelba forrasztható Kód: Q3729
Készlet: 178
Outlet ár: 70 Ft
Régi ár: 175 Ft
Megtakaritas: 105 Ft

-60%

Ingyenes szállítás!
Koaxiális hüvely forrasztható
Koaxiális hüvely forrasztható Kód: Q3730
Készlet: 113
Outlet ár: 70 Ft
Régi ár: 175 Ft
Megtakaritas: 105 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
Aktív dipol antenna erősítővel antennákhoz 24 dBi 12V  (fekete)
Aktív dipol antenna erősítővel antennákhoz 24 dBi 12V (fekete) Kód: Q3802
Készlet: 5
Outlet ár: 1.680 Ft
Régi ár: 2.400 Ft
Megtakaritas: 720 Ft

-30%

Ingyenes szállítás!
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB Kód: Q8512
Készlet: 2
Outlet ár: 1.395 Ft
Régi ár: 1.990 Ft
Megtakaritas: 595 Ft
CIB
© 2005 - 2024 Dipol Hungaria Kft. Minden jog fenntartva
Tárhely szolgáltató: Magyar Hosting Kft.