Segítség
14 db találat
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 0,5m, sárga
UTP patch kábel Cat5e 0,5m, sárga Kód: J21002
Ár: 265 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 1m, kék
UTP patch kábel Cat5e 1m, kék Kód: J21011
Ár: 325 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 1m, sárga
UTP patch kábel Cat5e 1m, sárga Kód: J21012
Ár: 325 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 1m, piros
UTP patch kábel Cat5e 1m, piros Kód: J21013
Ár: 325 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 2m, kék
UTP patch kábel Cat5e 2m, kék Kód: J21021
Ár: 470 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 2m, sárga
UTP patch kábel Cat5e 2m, sárga Kód: J21022
Ár: 470 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 2m, piros
UTP patch kábel Cat5e 2m, piros Kód: J21023
Ár: 470 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 3m, kék
UTP patch kábel Cat5e 3m, kék Kód: J21031
Ár: 590 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 3m, piros
UTP patch kábel Cat5e 3m, piros Kód: J21033
Ár: 590 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP patch kábel Cat5e 5m, kék
UTP patch kábel Cat5e 5m, kék Kód: J21051
Ár: 905 Ft
Ingyenes szállítás!
UTP Patch kábel Cat5e 5m, sárga
UTP Patch kábel Cat5e 5m, sárga Kód: J21052
Ár: 905 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2)
Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2) Kód: L32112
Outlet ár: 445 Ft
Régi ár: 885 Ft
Megtakaritas: 445 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú Patchcord PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2)
Egymódusú Patchcord PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2) Kód: L34112
Outlet ár: 930 Ft
Régi ár: 1.865 Ft
Megtakaritas: 930 Ft

-50%

Ingyenes szállítás!
Egymódusú patch kábel: PC-522D2 (2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2, 1.5m)
Egymódusú patch kábel: PC-522D2 (2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2, 1.5m) Kód: L34222
Outlet ár: 1.050 Ft
Régi ár: 2.105 Ft
Megtakaritas: 1.050 Ft
CIB
© 2005 - 2024 Dipol Hungaria Kft. Minden jog fenntartva
Tárhely szolgáltató: Magyar Hosting Kft.